Gestum Tax- Účetnictví a daňové poradenství

 

Firma Gestum Tax působí v oboru účetnictví a daní již řadu let, od roku 1994 jako fyzická osoba, od 2002 jako osoba právnická. Hluboké znalosti dané problematiky a bohaté zkušenosti, které jsme za dobu své existence získali, si neustále doplňujeme dle aktuální situace v daňové politice a legislativě České republiky. Naši specialisté z účetního a daňového týmu se kontinuálně vzdělávají a sledují změny příslušných zákonů, předpisů a nařízení.

 

Širokou základnu naší klientely tvoří především malé a středně velké firmy, podnikající např. v pohostinství, ubytování nebo fitness, dále cestovní kanceláře, developerské firmy, obchodní společnosti, firmy zabývající se reklamou či pořádáním kulturních a sportovních akcí. Poskytujeme jim komplexní servis při daňovém plánování a optimalizaci jejich účetnictví a daňových povinností.

 

Vedle standardních služeb je naší specialitou daňové poradenství a zpracovávání daňových přiznání pro cizince, podávající přiznání v ČR z podnikání na území ČR, stejně jako pro české občany, kteří podávají přiznání z celosvětových příjmů.

 

Zaměřujeme se též na účetnictví a daně osob s příjmy z jiné samostatné a výdělečné činnosti, jako jsou herci, zpěváci, moderátoři nebo spisovatelé. Tento servis poskytujeme jak fyzickým, tak právnickým osobám. Jsme pojištěni pro případ způsobné škody klientům.

 

Jsme si vědomi své odpovědnosti ke společnosti, ve které žijeme, pravidelně proto přispíváme finančními i věcnými dary řadě občanských sdružení, pečujících o hendikepované. Svou podporu poskytujeme též školským zařízením, například mateřské škole v pražských Modřanech.

Využijte našich služeb a uleví se Vám.